Koniec roku szkolnego przyniósł naszym uczniom wiele wrażeń. Pięćdziesięcioro spośród nich wzięło udział w trzydniowej wycieczce do Warszawy.

W trakcie wyjazdu każdy mógł znaleźć element pasujący do własnych upodobań. Miłośnicy historii z zainteresowaniem zwiedzali Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki, warszawską Starówkę oraz Pałac i ogrody w Wilanowie. Fani sportu na własne oczy ujrzeli boisko Stadionu Narodowego, przygotowywane na towarzyski mecz Polska-Niemcy.

Wszyscy zainteresowani architekturą podziwiali urbanistyczne rozwiązania z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Umysły ścisłe przeżyły fantastyczną przygodę w Centrum Nauki Kopernik. W programie znalazł się czas nawet dla amatorów mody: ci ostatni mieli okazję skorzystać z bogatej oferty zakupowej centrum handlowego Złote Tarasy.

A wszystko to pod bezchmurnym, warszawskim niebem pod czujnym okiem wychowawców klas ósmych i nauczycieli bieckiej Jedynki. Historyczna, architektoniczna i naukowa podróż stała się fantastycznym zakończeniem bieżącego roku szkolnego.